> Natječaji
NATJEČAJI

MOJA IDEJA ZA EUROPSKO SUTRA

Autor: Ivana Ružić, 12. 3. 2009.

Delegacija Europske komisije u Republici Hrvatskoj raspisala natječaj "Moja ideja za europsko sutra" unutar Europske godine kreativnosti i inovativnosti.

Ideja natječaja, otvorenog od 2. ožujka do 24. travnja je predstaviti argumentiranu viziju budućnosti Europe – prijedlog ili ideju koja će obogatiti život u budućnosti, ideju društvene promjene, prijedlog nove regulative ili izum koji će poboljšati svakodnevni život. Projekt je otvoren pojedinačnim ili grupnim uratcima (do tri člana) učenika osnovnih i srednjih škola. Prijedlozi će se primati u obliku eseja, prezentacije ili video uratka. Najbolji rad bit će nagrađen posjetom jednoj od Općih uprava Europske komisije u Bruxellesu. Više informacija o natječaju, kao i propozicije, možete pronaći na: