NATJEČAJI

UHVATI KREATIVNOST Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivana Ružić, 17. 9. 2009.

Delegacija Europske komisije u Republici Hrvatskoj raspisala je foto-natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola pod nazivom „Uhvati kreativnost!“. Natječaj je otvoren od 14. rujna do 2. studenog 2009. godine, a provodi se unutar Europske godine kreativnosti i inovativnosti 2009. pod motom „Zamisli. Ostvari. Budi inovativan.“.

REZULTATI NATJEČAJA "EKO FOTKA 2009."

Autor: Ivana Ružić, 14. 5. 2009.

Na izložbi učeničkih fotografija "Eko fotka 2009." izložene su fotografije slijedećih učenika:

Marko Blagus (6. r) - Mrtvo Lišće,

Matija Marčec (6. r) - Odlomljeno drvo,

Karla Taradi (6. r) - Pločnik i

Marko Horvat (6. r) - Glista.

Fotografija Pločnik, učenice Karle Taradi nagrađena je brončanom plaketom.

Čestitke našim mladim fotografima!

OBAVIJEST O NATJEČAJU ZAKLADE "ZAMAH"

Autor: Ivana Ružić, 4. 5. 2009.

Regionalna zaklada za lokalni  razvoj „Zamah“ u suradnji s Nacionalnom zakladom za razvoj civilnog društva raspisala je natječaj za prijavu za ostvarivanje financijske potpore za građanske inicijative, a temeljem programskog područja „Naš doprinos zajednici“.

MOJA IDEJA ZA EUROPSKO SUTRA

Autor: Ivana Ružić, 12. 3. 2009.

Delegacija Europske komisije u Republici Hrvatskoj raspisala natječaj "Moja ideja za europsko sutra" unutar Europske godine kreativnosti i inovativnosti.

EKO FOTKA 2009

Autor: Ivana Ružić, 11. 3. 2009.

OŠ Ferdinandovac organizira natječaj za učenike od 5. do 8. razreda osnovnih škola u Republici Hrvatskoj "EKO FOTKA 2009."

TEME:

• Lišće se rađa i umire
  • Ovo nanosi bol našoj majci Prirodi

GRADOVI BUDUĆNOSTI Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivana Ružić, 11. 3. 2009.

Kao dio svojeg međunarodnog programa Generation21, Siemens nastoji mladim ljudima pružiti znanja koja će im biti potrebna za uspjeh u budućnosti. Zato je pokrenuo Generation21 – opsežan program koji obogaćuje djecu, tinejdžere i studente. „Create the Future“ projekt jedan je od brojnih Siemensovih projekata unutar okvira programa Generation21. Siemensov fokus, kao vodeće kompanije u industriji, energetici i zdravstvenoj zaštiti, je bez dvojbe na prirodnim znanostima i tehnologiji.

NAJCOOL ENTER

Autor: Ivana Ružić, 11. 3. 2009.

Nacrtajte crtež najcool Enter ili desktop te pošaljite na nagradni natječaj "Najcool Enter". Najbolji radovi će biti nagrađeni i objavljeni u časopisu Enter, a svi pristigli radovi se objavljuju na pratećem cd-u.

Crtež možete nacrtati na računalu ili flomasterima, bojicama, temperama,....

Svoje radove šaljite na: pisma@enter.bug.hr