> Udžbenici

Poštovani roditelji,

Popis udžbenika i pripadajućih radnih bilježnica za šk.godinu 2018. / 2019. nalazi se u privitku web stranice. Udžbenike učenici dobivaju u školi a radne bilježnice i radne udžbenike je potrebno kupiti.  Učenici 5. i 6. razreda ne naručuju udžbenik iz informatike jer će biti novi. Likovna mapa za učenike od 5. do 8. razreda bit će Profil. Učenici mogu naručiti i platiti likovne mape u školi putem narudžbenica koje su dobili, a cijena je ista kao u knjižarama.  U tom slučaju mape će platiti i primiti u školi na početku školske godine, a narudžbenice trebaju predati do kraja ovog tjedna u školi.