Radovi naših učenika u zborniku Darovi djetinjstva

Autor: Sanja Posavec, 2. 6. 2015.

U sklopu obilježavanja Lovrakovih dana kulture OŠ Mate Lovraka Veliki Grđevac raspisala je literarno-likovni natječaj „Zašto volim svoj zavičaj“. Najbolji likovni i literarni ostvaraji okupljeni su u zborniku Darovi djetinjstva, a među njima su i radovi učenika naše škole: Hane Jankulija, Hane Furdi i Melany Klobučarić. Mentorica im je učiteljica Ljiljana Rinkovec.

U sklopu obilježavanja Lovrakovih dana kulture OŠ Mate Lovraka Veliki Grđevac raspisala je literarno-likovni natječaj „Zašto volim svoj zavičaj“. Na natječaj se prijavilo više od 150 škola iz svih županija naše domovine.

Najbolji likovni i literarni ostvaraji okupljeni su u zborniku Darovi djetinjstva. Za naslovnicu zbornika izabran je i nagrađen likovni rad učenice Hane Jankulija iz 3.a razreda OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica.

U zborniku se nalazi i drugi likovni rad Hane Jankulija, kao i radovi Hane Furdi i Melany Klobučarić, sve iz 3.a razreda. Svoje mjesto u zborniku našao je i prozni rad učenice Melany Klobučarić Moj zavičaj priča.

Mentor svim učenicima je učiteljica Ljiljana Rinkovec.

OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica nagrađena je i za najbolju selekciju likovnih uradaka.

Središnja svečanost  Lovrakovih dana kulture održana je 29. svibnja 2015. u Velikom Grđevcu.

Nagrađena učenica Hana Jankulija i njezina mentorica provele su nezaboravan dan u Lovrakovom zavičaju uživajući na stazama  Lovrakova djetinjstva.

Radovi naših učenika u zborniku Darovi djetinjstva

Autor: Sanja Posavec, 2. 6. 2015.

Mentor svim učenicima je učiteljica Ljiljana Rinkovec.

« Travanj 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.