"Ftiči" izborili nastup na državno prvenstvo

Autor: Sanja Posavec, 8. 5. 2015.

U dvorani Srednje škole Bedekovčina u utorak 5. svibnja odigrana je poluzavršnica natjecanja za regiju Sjever u futsalu (malom nogometu) za učenike 5. i 6. razreda. Prvaci šest županija (Varaždinske, Međimurske, Krapinsko-zagorske, Koprivničko-križevačke, Bjelovarsko-bilogorske i Grada Zagreba) odmjerili su snage.

Našu županiju branili su učenici OŠ Tomaša Goričanca iz Male Subotice. Upravo su oni za vrijeme čitavog natjecanja prikazali najbolju igru te zasluženo osvojili prvo mjesto i nastup na Državnom prvenstvu, koje će se održati od 4. do 6. lipnja ove godine u Vinkovcima.

Za ŠŠD "Ftiči" OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, pod vodstvom Tomislava Podgorelca, nastupili su: Fran Kocijan, Dani Kolarić, Ivan Dominić, Marko Žulić, Dino Jančec, Fran Slaviček, Neven Cirkvenčić, Petar Vlašić, Martin Toplek i Noa Vugrinec.

Čestitke dječacima i voditelju, uz želju za ponovljenim uspjehom na Državnom!

Rezultati:

Bjelovarsko-bilogorska županija – Ftiči 3-4
Koprivničko-križevačka županija – Ftiči 1-3
Polu finale:
Krapinsko-zagorska – Ftiči  1-2
Finale:
Ftiči – Grad Zagreb  1-0

"Ftiči" izborili nastup na državno prvenstvo

Autor: Sanja Posavec, 8. 5. 2015.

Čestitke dječacima i voditelju, uz želju za ponovljenim uspjehom na Državnom!

Rezultati:

Bjelovarsko-bilogorska županija – Ftiči 3-4
Koprivničko-križevačka županija – Ftiči 1-3
Polu finale:
Krapinsko-zagorska – Ftiči  1-2
Finale:
Ftiči – Grad Zagreb  1-0

« Travanj 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.