Županijsko natjecanje dječaka i djevojčica 5. i 6. razreda u rukometu

Autor: Sanja Posavec, 28. 4. 2015.

Županijsko natjecanje školskih sportskih klubova u rukometu učenika i učenica 5. i 6. razreda odvijalo se 21. i 22. travnja. Ekipa djevojčica osvojila je sjajno drugo mjesto, dok se ekipa dječaka u velikoj konkurenciji plasirala na četvrto mjesto.

Županijsko prvenstvo u rukometu za dječake održalo se u sportskoj dvorani Osnovne škole Prelog, a za našu su ekipu nastupili: Dino Jančec, Neven Cirkvenčić, Fran Kocijan, Tomislav Ciglar, Fran Glad, Ivan Dominić, Roko Škvorc, Patrik Krivak, Dani Kolarić, Antonio Držanić, Ivan Mikulaj, Antun Hadeljan, Petar Hadeljan, Noa Vugrinec, Rafael Taradi, Patrik Piškor, Jakov Blažona, Roko Blažona i Dino Stojčević.

Županijsko natjecanje za djevojčice održalo se dan kasnije u sportskoj dvorani OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica. Za djevojčice su nastupile: Mia Vugrinec, Klara Jančec, Elena Janković, Doroteja Lisjak, Josipa Habula, Manuela Vugrinec, Stošija Taradi, Lucija Kovačić, Laura Matjašec, Simona Vlašić, Lana Lacković, Sara Novak, Isabella Branović, Lara Mišić i Martina Novosel.

Voditeljica obiju ekipa je Dora Puklek.

Županijsko natjecanje dječaka i djevojčica 5. i 6. razreda u rukometu

Autor: Sanja Posavec, 28. 4. 2015.

Voditeljica obiju ekipa je Dora Puklek.

« Travanj 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.