"Ftiči" županijski prvaci u nogometu

Autor: Sanja Posavec, 27. 4. 2015.

Dječaci 5. i 6. razreda OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica postali su prvacima Međimurske županije u malom nogometu. U finalu su, koje se odigravalo 23. travnja u dvorani naše škole, odličnom igrom nadigrali sve suparnike te zasluženo osvojili prvo mjesto.

Sudionici finala bile su još i: I. OŠ Čakovec, OŠ Nedelišće i OŠ Goričan. U prvim susretima "Ftiči" su dobili susret protiv OŠ Goričan rezultatom 3-1, dok je OŠ Nedelišće bila bolja od I. OŠ Čakovec s 2-1. I. OŠ Čakovec osvojila je na kraju treće mjesto, pobjedom od 3-0 protiv OŠ Goričan. Finalni je susret "Ftiča" protiv OŠ Nedelišće bio neizvjestan, no konačnih je 2-1 za našu momčad najrealniji i potpuno zaslužen ishod. Za "Ftiče" su, pod vodstvom Tomislava Podgorelca, nastupili: Fran Kocijan, Dani Kolarić, Ivan Dominić, Marko Žulić, Dino Jančec, Fran Slaviček, Noa Vugrinec, Petar Vlašić, Neven Cirkvenčić i Martin Toplek. Osvajanjem naslova u Međimurskoj županiji izboren je nastup na regionalnom natjecanju u Krapini 5. svibnja.

"Ftiči" županijski prvaci u nogometu

Autor: Sanja Posavec, 27. 4. 2015.

« Travanj 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.