Županijsko natjecanje školskih sportskih klubova u rukometu

Autor: Sanja Posavec, 9. 3. 2015.

Prošlog se tjedna odvijalo Županijsko natjecanje školskih sportskih klubova u rukometu. U utorak 3. ožujka u sportskoj dvorani OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica u jakoj konkurenciji dječaci su se plasirali među četiri najbolje ekipe u Međimurskoj županiji. Za našu ekipu igrali su: Stjepan Marčec, Daniel Katić, Fran Kocijan, Matija Pintar, Domagoj Tretnjak, Luka Križaić, Luka Cirkvenčić, Josip Piknjač, Dani Kolarić, Jan Martan, Ivan Mikulaj, Damjan Pintarić, Nino Koprivec i Antonio Blažić.

U petak 6. ožujka u sportskoj dvorani Osnovne škole Prelog djevojčice su osvojile srebrnu medalju i drugo mjesto u Međimurskoj županiji. Za žensku su ekipu igrale: Magdalena Prugović, Hana Kocijan, Katarina Šegović, Emina Pintarić, Emilija Kodba, Kristina Cirkvenčić, Tena Jančec, Isabella Branović, Karla Vugrinec, Nika Mezga, Sara Dragović, Klara Juras, Iva Blažona, Daria Cirkvenčić. Obje ekipe vodila je učiteljica Dora Puklek.

Čestitamo!

Županijsko natjecanje školskih sportskih klubova u rukometu

Autor: Sanja Posavec, 9. 3. 2015.

Čestitamo!

« Ožujak 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.