Odličan uspjeh na Županijskoj smotri LiDraNo 2015.

Autor: Sanja Posavec, 15. 2. 2015.

Divna nam je vijest stigla u petak 6. veljače sa Županijske smotre LiDaNo koja se održala u čakovečkom Centru za kulturu. Učenica Ema Rošanić pod mentorstvom učiteljice Ljerke Jezernik proglašena je najboljom u kategoriji pojedinačnih izvedbi i pozvana je na Državnu smotru LiDraNo 2015.

Ema je svojom energičnom i emotivnom izvedbom pjesme Idi reči japi zbogom malosubotičke pjesnikinje Ružice Jukić zadivila komisiju koju su činili Dejan Buvač, Vlado Mihaljević i Bruno Kontrec, te državnu izbornicu, poznatu glumicu Barbaru Rocco, kojoj se nastup naše učenice izrazito svidio te joj je uz pohvale osigurala nastup na Državnoj smotri.
Odličan nastup na Smotri imala je i učenica Severina Lajtman koja se uz pomoć svog mentora, učitelja Božidara Vadlje pripremila za kazivanje pjesme Ivice Jembriha Cujzek.
Čestitamo učenicama na zapaženim nastupima, a Emi i njezinoj mentorici želimo sreću u dajnim pripremama i uspjeh u Primoštenu.

Odličan uspjeh na Županijskoj smotri LiDraNo 2015.

Autor: Sanja Posavec, 15. 2. 2015.

« Travanj 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.