Županijsko prvenstvo osnovnih škola u malom nogometu za djevojčice

Autor: Sanja Posavec, 28. 1. 2015.

Ženska nogometna ekipa OŠ Tomaša Goričanca 21. je siječnja u Osnovnoj školi Donji Kraljevec pod vodstvom učiteljice Manuele Stričak sudjelovala na Županijskom prvenstvu osnovnih škola u malom nogometu za djevojčice. Natjecale su se ekipe iz Svete Marije, Preloga, Draškovca, Strahoninca, Štrigove, Donjeg Kraljevca i Male Subotice.

Naša se ekipa do samog kraja borila za mjesto u najbolje tri i u tome uspjela. Djevojke su zasluženo osvojile treće mjesto, a za utakmicu su ih pripremali pomoći treneri Marija Pintar i Jan Martan.

Za žensku nogometnu ekipu nastupale su: Karla Vugrinec, Magdalena  Prugović, Emilija Kodba, Darija Cirkvenčić, Sara Dragović, Lea Držanić, Kristina Cirkvenčić, Tena Jančec, Klara Juras, Manuela Vugrinec, Iva Blažona, Dijana Juras, Nika Mezga, Isabella Branović.

Županijsko prvenstvo osnovnih škola u malom nogometu za djevojčice

Autor: Sanja Posavec, 28. 1. 2015.

« Travanj 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.