Prednatjecanje u malom nogometu

Autor: Sanja Posavec, 12. 12. 2014.

U utorak 9. prosinca naša je škola bila domaćin Županijskog prednatjecanja u malom nogometu za dječake. Snage su odmjerile četiri ekipe: ŠŠD Ftiči OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, ŠŠD Ponos OŠ Podturen, ŠŠD Gorani OŠ Sveti Juraj na Bregu te ŠŠD Vidra OŠ Kuršanec.

Sve ekipe odigrale su utakmice protiv svakog sudionika turnira. Nakon svih odigranih utakmica najboljom se pokazala ekipa ŠŠD Ponos OŠ Podturen, koja je pobijedila u sva tri susreta te time izborila sudjelovanje na završnom turniru.

Učenici naše škole prikazali su dobru igru, ali bolji rezultat od trećeg mjesta nisu uspjeli ostvariti. Pod vodstvom Tomislava Podgorelca nastupili su: Jan Martan, Luka Križaić, Luka Cirkvenčić, Nino Koprivec, Matija Pintar, Stjepan Marčec, Mihael Jančec, Tin Hrgović, Filip Novosel i Ivan Gašparić.

Prednatjecanje u malom nogometu

Autor: Sanja Posavec, 12. 12. 2014.

« Travanj 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.