Medijska grupa

Autor: Nikolina Hampamer, 1. 10. 2014.

Filmaši ubrali plodove svog rada

Medijska grupa naše škole proteklu je školsku godinu snimila nekoliko filmova i to dva dokumentarna filma Čuvarice prirode i Zelenim korakom kroz našu školu, TV-reportažu Jer me srce vleče i reklamu za naša eko sredstva za čišćenje.  Da im se isplatilo traženje dobrih priča, marljivo snimanje i sati i sati provedeni u montaži pokazuje činjenica da su pozvani na čak tri državne revije filma.

U organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje pozvani su filmom Čuvarice prirode  na Smotru hrvatskoga školskog filma u Veliku Goricu. Na smotru je bilo pozvano 30 filmova iz cijele Hrvatske, a među njima našao se i naš film što nas je jako razveselilo.

Nakon toga slijedilo je još jedno iznenađenje poziv na 52. Reviju filmskoga stvaralaštva djece u organizaciji Hrvatskog filmskog saveza s čak dva filma.

Dokumentarni film Čuvarice prirode ove je godine ušao i na završnu projekciju na Malom DOKUartu  u Bjelovaru.

Čestitke svim našim filmašima Gabrieli Bratić, Tihani Lozer, Lani Lacković, Marti Novak, Mii Vugrinec, Isabelli Branović, Franu Gladu, Hani Horvat, Sari Mihalic, Martini Novosel, Hani Kocijan, Luki Križaiću, Katarini Šegović, Teu Topleku i Karli Vugrinec i njihovoj voditeljici Nikolini Hampamer.

U snimanju filmova sudjelovale su i sad već  bivše naše učenice, srednjoškolke Sara Hatlak, Monika Novak, Karla Grašić, Klara Grašić, Marta Mikec, Lucija Obadić i Sanela Kontrec.

Na kraju ne smijemo zaboraviti naše informatičare učitelje Ivu Mihalic i Josipa Šipeka koji su nam pomogli u konačnoj realizaciji filmova.

Medijska grupa

Autor: Nikolina Hampamer, 1. 10. 2014.

Filmaši ubrali plodove svog rada

« Travanj 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.