NATJECANJA

Autor: Nikolina Hampamer, 16. 2. 2014.

Radom do rezultata

Početkom drugog obrazovnog razdoblja započela su i školska natjecanja. Mnogi naši marljivi i vrijedni učitelji već od početka školske godine započeli su sa pripremama učenika za školska natjecanja. Oni uspjšniji uspjeli su se plasirati na Županijska natjecanja.

Čestitamo svima, a rezultate pogledajte u nastavku.

Na Županijsko natjecanje iz njemačkog jezika plasirala se učenica osmog razreda Žana Vadlja. Njezina mentorica je učiteljica Mirjana Janković.

Pod vodstvom učiteljice Desasnke Bosanac na Županijsko natjecanje iz geografije idu ovi učenici.

5. razred - Gabriela Bratić, Marta Novak, Tihana Lozer i Lucija Šafarić

7. razred - Tin Hrgović

8. razred - Josipa Andrašec i Lovro Jelenić

Na Županijsko natjecanje iz matematike ide učenik sedmog razreda Tin Hrgović, a njegova mentorica je učiteljica Ruža Puklek.

Na Županijsko natjecanje iz informatike ide Teo Toplek, učenik sedmog razreda, mentorica Iva Mihalic.

Učenici Karla Grašić, Antonio Lončarić i Korina Dominić sudjelovat će na Županijskom natecanju "Čitanjem do zvijezda". Za natjecanje ih je pripremila njihova mentorica Biserka Sinjerec.

Na Županijsko natjecanje iz fizike idu učenici Lovro Jelenić i Nino Nađ.  Njihov mentor je učitelj Kristijan Jabuka Smiljanić.

Na Županijsko natjecanje iz povijesti ide učenica sedmog razreda Lara Marčec pod vodstvom učitelja Marija Šestaka.

NATJECANJA

Autor: Nikolina Hampamer, 16. 2. 2014.

Radom do rezultata

Čestitamo svima, a rezultate pogledajte u nastavku.

5. razred - Gabriela Bratić, Marta Novak, Tihana Lozer i Lucija Šafarić

7. razred - Tin Hrgović

8. razred - Josipa Andrašec i Lovro Jelenić

« Svibanj 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.