VALENTINOVO

Autor: Nikolina Hampamer, 26. 2. 2013.

Ples ljubavi

Valentinovo, dan koji je posvećen izražavanju ljubavi dragoj osobi u našoj školi posvećen je plesu. Mala i velika srca, ljubavne poruke mogle su se vidjeti u svakom dijelu naše škole. Već godinama na taj dan u školi se održava natjecanje u plesu učenika od petog do osmog razreda. Organizatorica natjecanja je učiteljica TZK-a Manuela Stričak koja je zajedno sa učiteljicom Dorom Puklek pripremila natjecatelje. U natjecanju je sudjelovao 41 plesni par, a njih su bodrili njihovi prijatelji i učitelji.

U natjecanju je sudjelovao 41 plesni par, a njh su bodrili njihovi prijatelji i učitelji.

Ocjenjivački sud koji su činili učitelji Marija Jelenić. Dora Puklek i Kristijan Jabuka Smiljanić imao je težak zadatak, odabrati one najbolje. Nakon što su usuglasili svoja mišljenja proglasili su pobjednike.

U natjecanju plesnih parova petih razreda najbolji su bili:

3. mjesto Luka Cirkvenčić i Tena Jančec

2. mjesto Jan Martan i Zrinka Banec

1. mjesto Ivan Dodlek i Petra Taradi

Kod učenika šestih razreda tri najbolja plesna para su:

3. mjesto Edon Barbulović i Greta Lajtman

2. mjesto Florijan Blažona i Iva Blažona

1. mjesto Damjan Pintarić i Hana Kocijan

Najbolji plesni parovi sedmih razreda su:

3. mjesto Leonardo Lacković i Eva Rošanić

2. mjesto Dominik Sever i Monika Novak

1. mjesto Marko Blažona i Klara Grašić

I šećer na kraju, oni s najviše iskustva učenici osmih razreda. Najbolji među njima bili su:

3. mjesto Filip Zadravec i Izabela Peras

2. mjesto Ivan Krčmar i Saša Žuljić

1. mjesto Martin Lajtman i Eva Jančec

Svi pobjednici osvojili su medalje koje je izradila likovna grupa sa učiteljicom Ružom Hajdinjak.

Priredbu su pjesmom i stihovima o ljubavi otvorili mali zbor sa učiteljicom Štefanijom Hajdarović i učenice Greta Lajtman i Karla Grašić koje je pripremila učiteljica Ljerka Jezernik.

Učenice šestog razreda Hana Kocijan, Emina Pintarić i Katarina Šegović vodile su program, a osmislile su ga zajedno sa učiteljicom Nikolinom Hampamer.

Program su sviranjem upotpunile učenice Ana Horvat i Melani Miljančić.

Nakon natjecanja učenici osmih razreda iznenadili su učitelje pozivom na ples koji oni nisu mogli odbiti.

Dan je završio plesom za sve sudionike i gledatelje uz ritmove dobre glazbe za koju si bili zaduženi Martin Lajtman i Lovro Sabol.

VALENTINOVO

Autor: Nikolina Hampamer, 26. 2. 2013.

Ples ljubavi

U natjecanju plesnih parova petih razreda najbolji su bili:

3. mjesto Luka Cirkvenčić i Tena Jančec

2. mjesto Jan Martan i Zrinka Banec

1. mjesto Ivan Dodlek i Petra Taradi

Kod učenika šestih razreda tri najbolja plesna para su:

3. mjesto Edon Barbulović i Greta Lajtman

2. mjesto Florijan Blažona i Iva Blažona

1. mjesto Damjan Pintarić i Hana Kocijan

Najbolji plesni parovi sedmih razreda su:

3. mjesto Leonardo Lacković i Eva Rošanić

2. mjesto Dominik Sever i Monika Novak

1. mjesto Marko Blažona i Klara Grašić

3. mjesto Filip Zadravec i Izabela Peras

2. mjesto Ivan Krčmar i Saša Žuljić

1. mjesto Martin Lajtman i Eva Jančec

Program su sviranjem upotpunile učenice Ana Horvat i Melani Miljančić.

« Travanj 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.