OBAVIJEST - UDŽBENICI

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 5. 7. 2019.

OBAVIJEST O UDŽBENICIMA I DRUGIM OBRAZOVNIM MATERIJALIMA

Poštovani roditelji !

Uz nabavu potrebnih udžbenika (financira Država) za rad s učenicima potrebni su i drugi obrazovni materijali. MZO je svojim Zakonom o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu ( NN 116 /18) propisalo iznos do kojeg nije potrebna Vaša suglasnost i ti ostali materijali (radne bilježnice i ostalo) navedeni su uz odabrane udžbenike.

U drugoj tablici pod nazivom ''Popis_drugi_obrazovni_materijal'' nalaze se ostali materijali potrebni za rad s Vašom djecom a prema prijedlogu Škole (izbor učitelja) za koje Vi trebate potpisati suglasnost. Suglasnosti ćete moći potpisati 1.tjedan nastave šk. godine 2019. / 2020. na roditeljskim sastancima. Stavljene su cijene prema Katalozima MZO_a za predmetnu i razrednu nastavu.

Napomena za nabavu potrebnih materijala koji ne pripadaju ni jednoj prethodnoj tablici.

Prema naputku Aktiva RN i PN učenici će koristiti likovne mape sljedećih izdavača.

1. LIKOVNE MAPE

1. ALFA - 1.a i 1.b – Matične škole

- svi razredi od 5. – 8. razreda Matične škole

1. ŠKOLSKA KNJIGA – 1.c i 1.d - Područne škole Držimurec- Strelec

- svi razredi od 2. do 4. razreda u Područnoj školi Držimurec- Strelec

1. PROFIL – učenici od 2. do 4. razreda Matične škole

2. GEOGRAFSKI ŠKOLSKI ATLAS – izdavača Alfe, za učenike 5- tih razreda.

3. TEHNIČKA KULTURA – Svijet tehnike 5 (radni materijali za izvođenje vježbi i praktičnog rada programa ) za učenike 5. razreda. Za učenike od 6. do 8. razreda potrebno je nabaviti materijal '' Čudesni svijet tehnike '' izdavač Školska knjiga.

Za ostale materijale i pribor dogovoriti ćete se s razrednicima (a oni s predmetnim učiteljima) na prvim roditeljskim sastancima.

- dres za TZK, pribor za LK i ostali materijali

Tablice s popisima se nalaze OVDJE.

Ravnateljica: Đurđa Horvat, v.r

OBAVIJEST - UDŽBENICI

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 5. 7. 2019.

OBAVIJEST O UDŽBENICIMA I DRUGIM OBRAZOVNIM MATERIJALIMA

Poštovani roditelji !

1. LIKOVNE MAPE

1. ALFA - 1.a i 1.b – Matične škole

- svi razredi od 5. – 8. razreda Matične škole

1. ŠKOLSKA KNJIGA – 1.c i 1.d - Područne škole Držimurec- Strelec

- svi razredi od 2. do 4. razreda u Područnoj školi Držimurec- Strelec

1. PROFIL – učenici od 2. do 4. razreda Matične škole

2. GEOGRAFSKI ŠKOLSKI ATLAS – izdavača Alfe, za učenike 5- tih razreda.

- dres za TZK, pribor za LK i ostali materijali

Tablice s popisima se nalaze OVDJE.

Ravnateljica: Đurđa Horvat, v.r

« Travanj 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.