Zeleno srce kuca za nas

Autor: Željka Štampar Zamuda, 25. 5. 2019.

Pod pokroviteljstvom Ministarstva zaštite okoliša i prirode OŠ „Starigrad“ je i ove godine organizirala i provela likovno-literarni natječaj „Zeleno srce kuca za nas.“Likovni rad Leone Drvenkar, učenice 3.a razreda nagrađen je glavnom nagradom u kategoriji učenika od 1. do 4. razreda. Za svoju školu Leona je osvojila tablet. Leonina mentorica je učiteljica razredne nastave Ljiljana Rinkovec.

Pod pokroviteljstvom Ministarstva zaštite okoliša i prirode OŠ „Starigrad“ je i ove godine organizirala i provela likovno-literarni natječaj „Zeleno srce kuca za nas.“Na natječaj su bili pozvani učenici osnovnih škola s područja Republike Hrvatske.Natječaj je organiziran povodom Europskog dana parkova koji se obilježava 24. svibnja.

Cilj je osvijestiti važnost zaštite dragocjenih prirodnih bogatstava i zaštićenih područja.           Tema ovogodišnjeg natječaja bila je –Tajne hrvatskih dragulja. U likovnom dijelu natječaja sudjelovali su i učenici OŠ TomašaGoričanca Mala Subotica . Likovni rad Leone Drvenkar, učenice 3.a razreda nagrađen je glavnom nagradom u kategoriji učenika od 1. do 4. razreda. Za svoju školu Leona je osvojila tablet. Leonina mentorica je učiteljica razredne nastave Ljiljana Rinkovec.

Nagrađeni i pohvaljeni učenici pozvani su u Starigrad-Paklenicu gdje su im uručene nagrade.

Zeleno srce kuca za nas

Autor: Željka Štampar Zamuda, 25. 5. 2019.

« Travanj 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.