Pokreni promjenu

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 8. 5. 2018.

Posjet Centru za kreativni razvoj u Palermu

U travnju tim stručnjaka Foruma za slobodu odgoja iz Zagreba i suradnici na projektu "Pokreni promjenu", među njima i učiteljica naše škole Željka Štampar Zamuda, imali su priliku posjetiti Centar za kreativni razvoj "Danilo Dolci" te njihovu mlađu, ali veću sestrinsku organizaciju CESIE u Palermu na Siciliji.

Obje organizacije se bave razvojnim radom s mladima, direktno rade sa osnovnim i srednjim školama te daju velik doprinos integraciji migranata. Posjetili su jednu školu, dva centra za podršku migrantima te jedan multikulturalni vrtić. Cilj projekta „Europska različitost danas!“ je osnaživanje osoba koje rade s mladima u području globalnog učenja, integracije migranata i interkulturalnog obrazovanja. Projekt je financiran iz programa Erasmus+.

Pokreni promjenu

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 8. 5. 2018.

Posjet Centru za kreativni razvoj u Palermu

« Travanj 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.