Hrabri čuvari

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 17. 6. 2017.

Hrabri čuvari na ljetnoj školi u Novom Vinodolskom

Hrabri telefon ove godine provodi projekt „Hrabri čuvari“ u suradnji s OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica i OŠ Novska, a uz financijsku potporu Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku. U svakoj školi je uspostavljena grupa učenika pod nazivom Hrabri čuvari, koja je sudjelovala u 4 radionice na temu sigurnog surfanja. Nakon radionica dobili su titulu Hrabri čuvari i preuzeli aktivnu ulogu u zaustavljanja cyberbullyinga u školi.

Hrabri čuvari naše škole su: Jana Držanić, Dušanka Oršuš, Hana Jankulija, Luka Šegović, Mateja Ignac, Karlo Puklek, Matija Puklek i Nikola Horvat, a na projektu rade zajedno s psihologinjom Magdalenom Lipić i učiteljicom Ivom Mihalic Krčmar.

Nedavno su se vratili s ljetne škole koja je održana u Novom Vinodolskom. Tamo su se družili s Hrabrim čuvarima iz OŠ Novska te ekipom iz Hrabrog telefona. Osim druženja i kupanja, učenici su sudjelovali u raznim aktivnosti te su snimljena dva video uratka na temu elektroničkog nasilja.

Kako im je bilo možete vidjeti na fotkama.

Hrabri čuvari

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 17. 6. 2017.

Hrabri čuvari na ljetnoj školi u Novom Vinodolskom

Kako im je bilo možete vidjeti na fotkama.

« Ožujak 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.