Županijska smotra LiDraNo

Autor: Sanja Posavec, 5. 3. 2017.

Sjajni uspjesi naših učenika

Dana 13. 2. 2017. godine održala se županijska smotra LiDraNo u kojoj je sudjelovalo troje učenika naše škole. LiDraNo se održalo u Centru za kulturu u Čakovcu.

Ivano Barić, učenik drugog razreda, izveo je monolog Sanje Pilić pod nazivom „Baš sam mali“. Za nastup ga je pripremala mentorica Slavica Švec. Učenica osmog razreda Ema Rošanić, pod vodstvom mentorice Ljerke Jezernik, kazivala je poeziju Dragutina Domjanića „Bele rože“. Mentor Božidar Vadlja pripremao je Severinu Lajtman, učenicu sedmog  razreda. Severina je kazivala poeziju Miroslava Krleže pod nazivom “Ni med cvetjem ni pravice“.

Povjerenstvo koje su činili Romano Bogdan, Dejan Buvač i glumica Barbara Rocco odabrali su ponovno Severinu Lajtman za sudjelovanje na državnoj smotri. Čestitamo joj na ponovljenom uspjehu od prošle godine i na sjajnom nastupu, kao i odličnima Ivanu Bariću i Emi Rošanić! (Jana Vlašić)

Županijska smotra LiDraNo

Autor: Sanja Posavec, 5. 3. 2017.

Sjajni uspjesi naših učenika

« Travanj 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.