Dodjeljene nagrade i priznanja na svečanoj sjednici Općine Mala Subotica

Autor: Sanja Posavec, 5. 7. 2016.

Ravnateljica Đurđa Horvat primila plaketu

U petak je u Domu kulture u Maloj Subotici održana svečana sjednica Općine Mala Subotica. Uz kulturno-umjetnički program na sjednici se dodjeljuju priznanja i nagrade najzaslužnijim mještanima i učenicima.

Najvrjednije priznanje primila je naša ravnateljica Đurđa Horvat. Ona je primila plaketu Općine Mala Subotica. Riječ je o odličju i znaku priznanja koje se dodjeljuje za rad ili djelo koje doprinosi napretku i ugledu Općine Mala Subotica u zemlji i inozemstvu. Ravnateljica je priznanje dobila za rad te doprinos u promicanju obrazovanja u našoj općini. Čestitamo joj na ovom i te kako zasluženom priznanju!

Načelnik Općine nagradio je naše najbolje učenike – one koji su sudjelovali na državnim natjecanjima i smotrama: Severina Lajtman, Ivo Maček, Eli Hrgović, Jana Držanić, Melany Klobučarić, Ana Marčec, Petar Gazdek, Štefan Granatir, Medijska skupina, ženska futsal ekipa te naš bivši učenik, sada srednjoškolac Tin Hrgović. Čestitamo im još jednom svima!

Dodjeljene nagrade i priznanja na svečanoj sjednici Općine Mala Subotica

Autor: Sanja Posavec, 5. 7. 2016.

Ravnateljica Đurđa Horvat primila plaketu

« Ožujak 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.