> Projekti  > UNICEF

UNICEF U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Ivana Ružić, 28. 2. 2008.

Nasilje postoji od kada je svijeta i vijeka. Posljednjih je desetak godina sve učestalija pojava nasilnog ponašanja u školama. Učenici koji trpe nasilja u školi i oni koji ga čine nisu sretni. Želimo pomoći svima. Stoga se naša škola 2004. uključila u UNICEF-ov projekt „Škola bez nasilja“.  Proveli smo niz aktivnosti u školi, na satovima razrednog odjela, surađivali smo s roditeljima i lokalnom zajednicom. Rezultati su bili vidljivi, mnogi su učenici promijenili svoje ponašanje ili su barem pokušali. Ove godine planiramo pokrenuti nove aktivnosti kao što su koncerti, sportske aktivnosti, humanitarne aktivnosti i time postići cilj da naša škola bude sigurnije mjesto.

Članovi koordinacijskog odbora UNICEF-a OŠ Male Subotice  su: Kristina Marčec, Petra Sermek, Leonarda Habijan, Ana Katarina Kolarić, Emina Grozdek, Klara Ladić i naš informatičar Sandro Sklepić. Naši članovi možete postati i vi. Samo se javite nekome od nas te budite spremni raditi, surađivati i učiti.

U svim aktivnostima nam pomaže naša pedagoginja Erminija Bektešević.

UNICEF