Učenici PŠ Držimurec-Strelec i OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica zajedno u istraživanju sličnosti

Autor: Jasminka Cikač, 10. 2. 2016.

Na inicijativu Područne škole Držimurec-Strelec, učenici trećih razreda Područne škole i drugih razreda Osnovne škole Tomaša Goričanca Mala Subotica uključili su se u natječaj Europske komisije “Daj mi 5! Pet načina na koji smo isti”. Učenici Hrvati i Romi kroz zajedničke aktivnosti tražili su međusobne sličnosti  i zaključili da ih imaju nekoliko: vole jesti voće, biti u školi, igrati se, gledati crtiće i provoditi vrijeme s kućnim ljubimcima. Ideje su pretočili u vrlo kreativne likovne radove. Produkt susreta bit će poslan u Belgiju. Rezultate očekujemo krajem travnja.

Klikom na "više" pogledajte kako je izgledalo naše druženje.

Priloženi dokumenti:
P2120657.JPG (768.51 KB)