Maškare

Autor: Jasminka Cikač, 4. 3. 2014.

U utorak, 04. ožujka 2014. godine obilježili smo maskenbal u našoj školi. Učenici i učitelji maskirali su se u zanimljive likove. Bilo je tu svakojakih veselih stvorenja, od žabica do drakula i povijesnih ličnosti.  Nakon nastave bilo je veselo i živo na fašničkom plesu, a potom su izabrane tri najorginalnije maske koje su svoj status morale izboriti i dostojnim predstavljanjem svoje maske. Nakon zabavnog dijela, učenici i učitelji krenuli su u povorku po naselju Piškorovec. Stanovnici Piškorovca bili su oduševljeni što je povorka maškara po prvi puta prošla i njihovim naseljem.

Klikom na opširnije možete pogledati kako je to izgledalo.