Lidrano 2024

Autor: Patricija Husajina, 26. 4. 2024.

Smotra LiDraNo 2024.

„ U Vinkovcima, u ravnici koja je more, more dobroga i lijepoga“ (Miroslav Mićanović), održana je od 22. do 24. travnja Smotra LiDraNo 2024. za učenike osnovnih škola.

Tristotinjak učenika i oko sto trideset mentora proveli su nezaboravne trenutke prezentiravši svoje uratke u literarnom, novinarskom i dramskom području.

Iz OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica na LiDraNo je od strane Povjerenstva bila pozvana  učenica Greta Zamuda. Ona je sudjelovala u literarnom dijelu sa svojom pjesmom Motika pisanom na kajkavskom narječju. Greta i njezina učiteljica Ljiljana Rinkovec dio su ekipe iz Međimurske županije koja je u Slavoniji predstavljala svoje Međimurje.

Klikom na sliku otvara se galerija fotografija