50. rođendan Dječjeg odjela Knjižnice

Autor: Patricija Husajina, 26. 4. 2024.

50. rođendan Dječjeg odjela Knjižnice „ Nikola Zrinski“ Čakovec

22. travnja 2024. Dječji odjel Knjižnice „Nikola Zrinski“ Čakovec proslavio je 50. rođendan. Večer je nastala suradnjom Knjižnice „Nikola Zrinski“, Dječjeg vrtića Cvrčak i II. OŠ Čakovec. Svečanost je bila upotpunjena dodjelom nagrada sudionicima likovno-literarnih natječaj.

Na natječaju „Pikači i maškare“ sudjelovali su i učenici naše škole. Prvu nagradu iz likovnog rada dobila je učenica Eva Mlinarić, 4. a  dok je prvu nagradu iz književnog rada dobila učenica Greta Zamuda, 4. a za svoj rad Baba Roga i Deda Rog. Mentorica učenicima za likovne i književne uratke je učiteljica Ljiljana Rinkovec.

Na kraju su se svi sudionici večeri počastili tortom.

Klikom na link otvara se galerija fotografija