Šah

Autor: Patricija Husajina, 18. 4. 2024.

Izvrsni rezultati naših učenika na Sportskim igrama mladih u

šahu u Međimurskoj županiji

Učenici naše škole, Grga Brnadić, Sabina Ignac i Dino Ignac sudjelovali su na Sportskim igrama mladih u šahu u Međimurskoj županiji.

Učenik Grga Brnadić je dominirao osvajajući prvo mjesto na oba polufinalna natjecanja u Selnici i Prelogu u kategoriji dječaka do 15 godina. S druge strane, Sabina je sjajno odigrala i osvojila prvo mjesto u svojoj kategoriji.

Finalno natjecanje, održano 12. travnja u Strahonincu, bilo je pravi spektakl. Grga je ponovno zauzeo prvo mjesto među dječacima do 15 godina, pokazavši svoju vještinu u igri.

Ovim izvanrednim rezultatom, učenik Grga Brnadić je osigurao svoje mjesto na državnoj završnici koja će se održati u Splitu.

Čestitamo učenicima na fantastičnom postignuću i predstavljanju naše škole. Bravo!

(Dora Puklek)

Klikom na link otvara se galerija fotografija.