Streljaštvo natjecanje

Autor: Patricija Husajina, 15. 4. 2024.

KLARA GRANATIR OSVOJILA PRVO MJESTO NA PRVENSTVU HRVATSKE !

U subotu 13. 4. 2024. godine u Dubravi održano je prvenstvo Hrvatske u zračnoj pušci na 10 metara ISSF (olimpijski program) u kategoriji mlađih kadetkinja i kadeta.
S odličnih 199.2 kruga uvjerljivo je osvojila 1. mjesto u kategoriji mlađih kadetkinja. Treba napomenuti da je to ujedno bio najbolji postignut rezultat kod mlađih kadetkinja i kadeta.

Samo 2 sata nakon prvog meča, ponovno je morala odraditi meč, ovaj puta u kategoriji kadetkinja. S odličnim rezultatom 200.7 osvojila je odlično 10. mjesto, a plasman među prvih 8 te ulazak  u finale i mogućnost da se može boriti za odličje, izmaknulo joj je za 0.2 kruga.

Čestitke Klari na vrhunskim rezultatima!smiley

Klikom na link otvara se galerija fotografija.

Izvor fotografija: FB Športski streljački klub Čakovec