PROLJETNI KROS

Autor: Magdalena Sklepić, 26. 3. 2024.

Proljetni kros Međimurja
Proljetni kros vrtića, osnovnih i srednjih škola te fakulteta s područja Međimurja održan je u čakovečkom parku u subotu, 23. travnja. Natjecanje je organizirao Atletski klub Međimurje uz podršku Grada Čakovca, Međimurske županije i sponzora koji su pomogli u provedbi događaja. Na krosu su sudjelovali i učenici naše škole. Njih 31 predstavljalo je našu školu te su u izazovnoj konkurenciji osvojili jednu zlatnu i dvije srebrne medalje.
Rezultati:
1. mjesto i zlatnu medalju osvojila je Leonarda Vilić u konkurenciji djevojčice 8. razreda
2. mjesto i srebrnu medalju osvojila je Mara Brnadić u konkurenciji djevojčice 2. razreda
2. mjesto i srebrnu medalju osvojio je Borna Vibović u konkurenciji dječaci 3. razreda
4. mjesto Leona Mihinjač u konkurenciji djevojčice 3. razreda
6. mjesto Zoran Goričanec u konkurenciji dječaci 8. razreda
Čestitke trkačima!
(Dora Puklek)
Klikom na link otvara se galerija fotografija.