SVJETSKI DAN ORALNOG ZDRAVLJA

Autor: Magdalena Sklepić, 26. 3. 2024.

Obilježen Svjetski dan oralnog zdravlja

U našoj školi je 22. ožujka 2024. obilježen je Svjetski dan oralnog zdravlja. Kao i svake godine, „naš“ dr. dentalne medicine Vladimir Mađarić darovao je učenike od 1. do 4. razreda kazališnom predstavom Malog teatra, Zubić priča. Predstavu izvodi glumac Igor Baksa uz pomoć suradnika, učitelja Ivana Petranovića. Predstava je interaktivna i edukativnog karaktera, potiče učenike na brigu o oralnom zdravlju i pravilnoj prehrani kroz priču i pjesmu, na zabavan, duhovit i pristupačan način.

Da je postignut cilj, svjedoče zainteresirana, razdragana i nasmiješena lica učenika koji su s oduševljenjem pratili i sudjelovali u izvedbi predstave. Vjerujemo da će dobro raspoloženje stvoreno na predstavi potaknuti učenike da otope strah od posjeta stomatološkoj ordinaciji.

(Nina  Cmrečak)

Klikom na link otvara se galerija fotografija.