NATJECANJE

Autor: Magdalena Sklepić, 26. 3. 2024.

Natjecanje u graničarima

U I. osnovnoj školi Čakovec je 20.3.2024. održano školsko natjecanje u graničarima za 6 osnovnih škola. Natjecale su se ekipe iz I. OŠ Čakovec, II. OŠ Čakovec, lll. OŠ Čakovec, OŠ Vladimira Nazora Pribislavec, OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu i iz naše škole.

Predstavljala nas je ekipa učenika iz 3. i 4. razreda u sastavu:  Leona Mihinjač, Vida Brodarić, Mara Strnad, Tea Dodlek, Ida Držanić,  Deo Drvenkar,  Karlo Piknjač, Jakov Kušanić, Marin Višnjić, Vito Marković, Mario Piknjač i Edo Novak a voditeljice su bile Blaženka Palatinuš i Nina Cmrečak.

U našoj skupini odmjerili smo snage s I. OŠ Čakovec i OŠ Pribislavec i obje utakmice smo  izgubili. Utakmice bile borbene, napete, neizvjesne ali ih je obilježavalo sportsko ponašanje. Neizvjesnija je bila utakmica s OŠ Pribislavec, uz malo više sportske sreće rezultat je mogao biti i drukčiji ali su na kraju bili protivnici bolji.

U daljnji krug natjecanja kvalificirali su se I. i II. OŠ Čakovec.

Nina Cmrečak

Klinkom na link otvara se galerija fotografija.