Lidrano

Autor: Patricija Husajina, 7. 3. 2024.

Županijska smotra Lidrano

Županijska smotra Lidrano ove je godine održana 1.ožujka 2024. u Centru za kulturu Čakovec. Naša se škola na Smotri predstavila literarnim radom i radijskom emisijom. Učenica Greta Zamuda predstavila se svojom pjesmom Motika, a njena mentorica je učiteljica Ljiljana Rinkovec. Možemo biti ponosni na Gretu jer je njezinu pjesmu Pes Campi u dramsko- scenskom izričaju izvela učenica Laura Talaš. Medijska grupa predstavila se radijskom emisijom Baci žvaku, a snimili su je učenici Hana Drk, Fran Horvat, Helena Marčec, Ana Martan, Mia Medvedec i Marta Škvorc. Njihove mentorice su učiteljice Nikolina Hampamer i Petra Špoljar. Oba rada predložena su na Državnu smotru.

Čestitke!

Klikom na link otvara se galerija fotografija