Peto kolo Pozoj

Autor: Patricija Husajina, 5. 3. 2024.

Održano peto kolo Pozoj – mini rukometne lige

Dana 2. ožujka 2024. održano je peto kolo Pozoj – mini rukometne lige, koja je nastavak projekta Pozoj - mini rukomet u međimurskim osnovnim školama. Projekt provodi Rukometni savez Međimurja u suradnji s društvom sportske rekreacije „Sportska subota“ od 2022. godine.
Domaćin petog kola bila je OŠ Nedelišće, a u natjecanju su sudjelovale ekipe svih škola koje su uključene u program i to: I. OŠ Čakovec, II. OŠ Čakovec, OŠ Prelog, OŠ Nedelišće, OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, OŠ I. G. Kovačića Sveti Juraj na Bregu i OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica.
Za našu školu nastupali su učenici: Vida Brodarić, Deo Drvenkar, Mario Piknjač, Mara Strnad, Tea Dodlek, Izak Kovačić, Armin Tomašić, Andrija Drk, Leona Mihinjač i Vito Marković, a voditelj ekipe je Dora Puklek, prof.
Uz mnoštvo radosti, lijepih poteza i druženja svaka ekipa odigrala je šest utakmica te je ukupno odigrana 21 utakmica. Sljedeći krug natjecanja na redu je 16. ožujka u OŠ Šenkovec.
(Dora Puklek)
Klikom na link otvara se galerija fotografija.