Donacija

Autor: Patricija Husajina, 4. 3. 2024.

Poduzeće HAIX Obuća d.o.o. doniralo tehničke majice

učenicima  OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica

U duhu podrške lokalnoj zajednici i promicanja sporta među mladima, poduzeće HAIX Obuća d.o.o., poznato po proizvodnji visokokvalitetne obuće i s gotovo dvadesetogodišnjim poslovanjem u gospodarskoj zoni Mala Subotica, doniralo je tehničke majice učenicima OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica.

Donacija je namijenjena mladim sportašima koji sudjeluju na POZOJ - Mini rukometnom turniru, čime je poduzeće HAIX još jednom pokazalo svoju predanost i doprinos zajednici.

Tehničke majice, osmišljene da pružaju udobnost i podršku tijekom sportskih aktivnosti, krase logotip škole i logotip organizatora POZOJ - Mini rukometnog turnira, čime se dodatno ističe partnerstvo između obrazovnih institucija, lokalne zajednice i gospodarskih subjekata.

Učenici su oduševljeni, a majice su im pružile dodatnu motivaciju i samopouzdanje na turniru. Ova gesta poduzeća HAIX primjer je kako privatni sektor može imati značajan pozitivan utjecaj na razvoj mladih talenata i promicanje zdravog načina života među djecom i mladima.

Donacijom tehničkih majica, HAIX ne samo da je podržao mlade sportaše, već je i doprinio jačanju veza između poslovnog sektora i lokalne zajednice, čineći Malu Suboticu mjestom gdje se cijene i podržavaju mladi, obrazovanje i sport.

Škola iskazuje zahvalnost poduzeću HAIX na njihovoj velikodušnoj podršci i doprinosu koji su pružili učenicima. Hvala vam puno!

(Dora Puklek)

Klikom na link otvara se galerija fotografija