Mini rukometna liga

Autor: Patricija Husajina, 20. 2. 2024.

Održano četvrto kolo Pozoj – mini rukometne lige

Dana 17. veljače 2024. održano je četvrto kolo Pozoj – mini rukometne lige, koja je nastavak projekta Pozoj - mini rukomet u međimurskim osnovnim školama. Projekt provodi Rukometni savez Međimurja u suradnji s društvom sportske rekreacije „Sportska subota“ od 2022. godine.
Domaćin četvrtog kola bila je I. Osnovna škola Čakovec, a u natjecanju su sudjelovale ekipe svih škola koje su uključene u program i to: I. OŠ Čakovec, II. OŠ Čakovec, OŠ Prelog, OŠ Nedelišće, OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, OŠ I. G. Kovačića Sveti Juraj na Bregu i OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica.
Za našu školu nastupali su učenici: Deo Drvenkar, Mario Piknjač, Mara Strnad,Tea Dodlek, Izak Kovačić, Armin Tomašić, Karlo Piknjač , Andrija Drk i Vito Marković, a voditelj ekipe je Dora Puklek, prof.
Uz mnoštvo radosti, lijepih poteza i druženja svaka ekipa odigrala je šest utakmica te je ukupno odigrana 21 utakmica. Sljedeći krug natjecanja na redu je 2. ožujka 2024., a domaćin je Osnovna škola Nedelišće. (Dora Puklek)

Klikom na link otvara se galerija fotografija.