Ftiči sudjelovanje i zahvala

Autor: Patricija Husajina, 8. 2. 2024.

Učenici naše škole iz školskog sportskog društva Ftiči sudjelovali su na Županijskom školskom natjecanju u rukometu, koje se održalo u OŠ Prelog 7. veljače 2024. godine. Naši učenici su pokazali izvanrednu sportsku spretnost i borbenost tijekom cijelog natjecanja.  Unatoč njihovim iznimnim naporima i odličnoj igri, naši učenici nisu uspjeli izboriti finale natjecanja. U utakmici koja je bila izuzetno napeta i neizvjesna do samog kraja, rezultat je na kraju bio izjednačen, što je dovelo do izvođenja sedmeraca. Nažalost, nismo uspjeli proći dalje.  Ponosni smo na svakog od naših učenika koji su dali sve od sebe na terenu. Zahvaljujemo se svim našim učenicima na njihovoj predanosti, trudu i sportskom duhu tijekom natjecanja. Učenici rukometaši ŠSD Ftiči su: Mateo Rebernik, Maksim Juras, Jakov Zadravec, Vito Kocijan, Vito Andročec, Martin Piknjač. Edo Brnadić, Noa Nađ, David Horvat, Vili Markač, Roko Plantak, Pavlo Gazdek i Abel Taradi. Čestitamo svim sudionicima natjecanja na izvrsnoj igri i želimo im puno uspjeha u budućim sportskim izazovima. Nastavljamo s ponosom podržavati naše učenike u njihovim sportskim podvizima i radujemo se budućim natjecanjima. (Dora Puklek)

Klikom na link otvara se galerija fotografija