Hrvatska logo liga

Autor: Patricija Husajina, 29. 1. 2024.

Hrvatska logo liga

I ove godine naši učenici sudjeluju u Hrvatskoj logo ligi. Riječ je o natjecanju u programiranju u programskom jeziku Logo za učenike od 1. do 8. razreda koje se provodi u pet kola.

Ove godine standardnoj ekipi priključili su se učenici 2. razreda i već su skupili dosta bodova.

Do sada su nas predstavljali: Simon Puklek (2. a), Mara Brnadić (2. b), Tena Balog (2. b), Tesa Tizaj (2. b), Sofija Zeko (3. a), Leo Marčec (5. a), Nika Drk (5. b), Adrian Međimurec (6. a), Grga Brnadić (7. b), David Držanić (7. b), David Grabar (7. b), Blaž Patafta (7. b), Alex Pintarić (7. b) i Tena Vurušić (7. b).

Nakon trećeg kola ekipno drže 16. mjesto u vrlo teškoj konkurenciji osnovnih škola i informatičarskih klubova iz čitave Hrvatske. Najbolje rezultate za sada su ostvarili: Tena Balog koja je trenutačno na 6. mjestu u konkurenciji 2. razreda, Leo Marčec i Nika Drk koji drže 14. i 15. mjesto u konkurenciji 5. razreda, Grga Brnadić i Blaž Patafta koji dijele 16. mjesto u konkurenciji 7. razreda.

Čestitamo učenicima na odličnim rezultatima i želimo im puno sreće i u iduća dva kola natjecanja.

Učenike priprema učitelj informatike Kristijan Sabolčec.

Klikom na link otvara se galerija fotografija