Pozoj mini rukometna liga

Autor: Patricija Husajina, 29. 1. 2024.

Uspješno održan treći krug Pozoj mini rukometne lige u OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica

U subotu 27. siječnja 2024. naša škola bila je ponosni domaćin trećeg kruga Pozoj mini rukometne lige, koja je nastavak projekta Pozoj – mini rukomet u međimurskim osnovnim školama, okupljajući mlade i talentirane rukometaše iz regije. Projekt provodi Rukometni savez Međimurja u suradnji s društvom sportske rekreacije „Sportska subota“.

U natjecanju su sudjelovale ekipe svih škola koje su uključene u program: I. OŠ Čakovec, II. OŠ Čakovec, OŠ Prelog, OŠ Nedelišće, OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, OŠ I. G. Kovačića Sveti Juraj na Bregu i OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica.

Za našu školu nastupali su učenici: Deo Drvenkar, Vida Brodarić, Tea Dodlek, Karlo Piknjač, Izak Kovačić, Armin Tomašić, Mara Strnad, Vito Marković, Andrija Drk i Mario Piknjač, a voditelj ekipe je Dora Puklek, prof.

Mladi rukometaši pokazali su izuzetne vještine i timski duh dok su se natjecali u napetim i dinamičnim utakmicama. Publika, koja je uključivala roditelje i lokalne sportske entuzijaste, bodrila je mlade igrače, stvarajući živopisnu i podržavajuću atmosferu. Organizatori su se pobrinuli da sve protekne glatko, osiguravajući da su svi sudionici imali sve potrebno za uspješno natjecanje.

Uz mnoštvo radosti, lijepih poteza i druženja svaka ekipa odigrala je šest utakmica te je ukupno odigrana 21 utakmica. Ovaj događaj ne samo da promiče sport i zdrav način života među mladima, već i jača zajednicu, učvršćuje prijateljstva i razvija timski rad.

Ponosni smo što smo bili domaćini tako važnog događaja. Treći krug Pozoj mini rukometne lige bio je sjajan primjer kako sport može pozitivno utjecati na mlade, pružajući im priliku za razvoj i zabavu.

Sljedeći krug natjecanja na redu je 17. veljače 2024., a domaćin je I. OŠ Čakovec.

Naša škola se veseli budućim sportskim događanjima i nastavit će podržavati mlade talente u njihovom sportskom razvoju. (Dora Puklek)

Klikom na link otvara se galerija fotografija