Čestitka

Autor: Unknown , 21. 12. 2023.

Dragi učenici, poštovani roditelji, staratelji i udomitelji,

obavještavamo Vas da je u petak, 22.12.2023. zadnji dan nastave u 1. polugodištu ove školske godine, nakon čega počinje zimski odmor za učenike. Učenici se vraćaju na nastavu u ponedjeljak, 8.1.2024. godine prema redovnom rasporedu i ustaljenom voznom redu školskog autobusa.

Svima vama od srca svako dobro za nadolazeće blagdane!

Vrijeme pred vama iskoristite na najbolji način. Udovoljite najprije sebi, a onda i drugima. Širite pozitivu i budite uzor. Dobrota još uvijek otvara sva vrata. Dozvolite si da drugome vi poklonite čudo, koje je netko s nestrpljenjem čekao. Dozvolite si biti svjetlo u svojoj obitelji ili zajednici. Dozvolite si biti najbolja verzija sebe!

Svako dobro, sretno i zdravo vam bilo!

Od srca ravnateljica Željka Štampar Zamuda

„Sveta noč je tiha,
Mali Jezuš ti,
V našu hižu dodi