Natjecanje u plesu

Autor: Patricija Husajina, 20. 12. 2023.

U 1. OŠ Čakovec održano je Županijsko natjecanje u sportskom plesu u organizaciji Međimurskog školskog sportskog saveza. Sudjelovalo je 10 osnovnih i srednjih škola iz Međimurja. Plesne kategorije bile su različite, od suvremenog plesa, hip hopa, twirlinga do mažoret plesa. Našu školu predstavljale su dvije plesne grupe koje su odlično izvele svoje koreografije: Mia Medvedec, Mia Škvorc, Iva Mia Baksa, Helena Marčec, Vita Hatlak, Domenika Juras, Ema Grašić, Ida Držanić, Larissa Toth i Franka Kocijan. Samo prvoplasirane grupe iz 1. OŠ Čakovec i Gimnazije Čakovec nastavljaju natjecanje na državnoj razini. Učenice je pripremila prof. Manuela Stričak.

Klikom na LINK otvara se galerija fotografija