Vršnjačko nasilje i prevencija nasilja i ovisnosti

Autor: Unknown , 13. 12. 2023.

Vršnjačko nasilje i prevencija nasilja i ovisnosti bili su tema predavanja koje za roditelje učenika OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica održao glasnogovornik Policijske uprave međimurske Radovan Gačal. Što je vršnjačko nasilje? Kako ga na vrijeme prepoznati i pravilno reagirati? Na koji način preventivno reagirati i spriječiti vršnjačko nasilje, samo su neke od teme predavanja na kojem je sudjelovalo više od 70 roditelja učenika naše škole. Podijeljene su brošure na tematiku ovisnosti i nasilja u obitelji kako bi se osvijestilo postojanje problematike i u našoj sredini.