Deca, moja deca

Autor: Patricija Husajina, 20. 11. 2023.

Deca, moja deca

Tema ovogodišnjeg literarnog natječaja „Deca, moja deca“, kojeg raspisuje OŠ Donja Dubrava, bila je  Teta Liza-primadona međimurske popevke. Sudionici likovnog natječaja imali su zadatak na temu Teta Liza-primadona međimurske popevke na pozornici izraditi dioramu. Morali su, dakle, uprizoriti scenu Tete Lize na pozornici uz pomoć modela, makete, figura i sl.

OŠ Tomaša Goričanca bila je veoma uspješna na ovogodišnjem natječaju. Učenica Greta Zamuda, 4.a nagrađena je 1. nagradom na književnom natječaju među učenicima od 2. do 4. razreda. Učenica Sara Žulić, 5.a nagrađena je 2. nagradom među učenicima od 5. do 8. razreda.

U likovnom dijelu natječaja učenica Eva Mlinarić, 4.a osvojila je 3. nagradu. Učenice su nazočile susretu „Deca, moja deca“ koji se održao u Donjoj Dubravi 17. studenog 2023. kao sjećanje na Tetu Lizu.

Mentorica učenicama 4. razreda bila je učiteljica Ljiljana Rinkovec dok je mentorica učenice 5. razreda bila učiteljica Ljerka Jezernik.

Klikom na LINK otvara se galerija fotografija.