Vrijedna donacija poduzeća Haix obuća

Autor: Unknown , 9. 11. 2023.

U gospodarskoj zoni Mala Subotica poduzeće HAIX obuća d.o.o. posluje već gotovo dvadeset godina. U pogonu radi više od 1200 zaposlenika, a veći postotak čine i žitelji s područja Općine Mala Subotica. Pošto odlično surađuju s lokalnom zajednicom te vrlo često pomažu u raznim prigodama, uprava ovog poduzeća odlučila se donacijom odužiti zajednici u kojoj djeluje. Ove godine donaciju su primili: Općina Mala Subotica, DVD Mala Subotica, Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica i Dječji vrtić Potočnica. Svečana predaja organizirana je u Osnovnoj školi Tomaša Goričanca Mala Subotica. Poklone predstavnicima je uručio prokurist Markus Lins sa suradnicama. Kako bi osigurali što bolje uvjete za rad u školi, škola je primila donaciju od 4000 eura.
Svi od srca zahvaljuju.
Bravo za HAIX!