Natjecanje u plivanju

Autor: Patricija Husajina, 9. 11. 2023.

18. pojedinačno prvenstvo županije u plivanju

U subotu 4. studenoga 2023. Čakovečki plivački klub organizirao je 18. po redu Pojedinačno prvenstvo Županije u plivanju za učenike osnovnih i srednjih škola na Gradskim bazenima “Marija Ružić” Čakovec. Učenici naše škole, članovi Čakovečkog plivačkog kluba ČPK, sudjelovali su i predstavljali našu školu i postigli izvanredne rezultate. Evo popisa naših junaka:
Lana Pintarić (8. razredi – djevojčice) - leđno 50 m: 1. mjesto i zlatna medalja; slobodno 50 m: 2. mjesto i srebrna medalja
Ema Škvorc (3. razredi - djevojčice) - leđno 25 m: 4. mjesto; slobodno 25 m: 4. mjesto
Luka Taradi (2. razredi - dječaci) - leđno 25 m: 1. mjesto i zlatna medalja; slobodno 25 m: 1. mjesto i zlatna medalja
Edo Pintarić (1. razredi - dječaci) - slobodno 25 m: 2. mjesto i srebrna medalja; leđno 25 m: 2. mjesto i srebrna medalja

Ponosni smo na svaki vaš napor i postignuće! Hvala vam što predstavljate našu školu s takvim entuzijazmom i talentom. Bravo!
Uz sve ove sjajne plivače ne smijemo zaboraviti spomenuti nevjerojatan doprinos roditelja. Bez vaše neumorne podrške i vožnje na treninge ovakvi rezultati ne bi bili mogući.
Čestitke našim talentiranim plivačima! (Dora Puklek)

Klikom na LINK otvara se galerije fotografija.
Izvor fotografija:  Čakovečki plivačk klub