“Kam se koje smeče meče”

Autor: Patricija Husajina, 8. 11. 2023.

KAM SE KOJE SMEČE MEČE

Zaštitarsko – ekološka organizacija Nobilis, u suradnji s GKP “ČAKOM” provodi kampanju pod nazivom “Kam se koje smeče meče”.

Svim učenicima od 1.,3. i  4.r. naše škole se u dva dana, 25. i 26. 10. 2023.,  na prilagođen način održalo predavanje o sakupljanju i odvajanju otpada. Kroz zanimljiv razgovor i edukativne crtiće učenici su provjerili svoje znanje ali i naučili nešto novo. U drugom dijelu radionice na kreativan i zanimljiv način samostalno su sudjelovali u igranju igre „Lov na smeće“ gdje su opipavali i razvrstavali različite vrste otpada u za to predviđene kantice.

Učenici su aktivno sudjelovali u predviđenim aktivnostima a interes i znatiželja koju su iskazali potvrdili su nam da treba što više raditi na edukativnim programima vezanim za zaštitu okoliša.

Nina Cmrečak

Klikom na sliku otvara se galerija fotografija