Izvanučionička nastava

Autor: Patricija Husajina, 8. 11. 2023.

IZVANUČIONIČKA NASTAVA UČENIKA 4. RAZREDA

Učenici svih četvrtih razreda su bili 24.10. 2023., sa svojim razrednicima, na izvanučioničkoj nastavi u Zagrebu.

Nakon ugodne vožnje stigli smo do Tehničkog muzeja Nikola Tesla gdje smo razgledali kako su nekad vatrogasci gasili vatru, povijest prometa i rudnik.

Razgledavanje grada nastavili smo pješice, gdje smo osjetili kako se kretati u gustom prometu našeg najvećeg grada. Vidjeli smo kulturno povijesne znamenitosti Donjeg i Gornjeg grada o kojima smo učili u školi i čuli brojne zanimljive priče koje nam je ispričao naš vodič. Na putu su nam se našli  i Botanički vrt, tunel Grič, slastičarnica Vincek s ukusnim sladoledima, vožnja uspinjačom i Muzej čokolade gdje smo kušali različite vrste čokolada i slušali o povijesti ove slastice.

Osim što smo ponovili i vidjeli  što smo učili u školi, doznali smo i brojne druge zanimljivosti i pri tom se zabavili.

Klikom na sliku otvara se galerija fotografija