Dubrovnik film festival

Autor: Patricija Husajina, 27. 10. 2023.

Film „Životna misija“ na 12. Duff-u

Medijska grupa ove se godine sa svojim filmom Životna misija predstavila na 12. Dubrovnik film festivalu. Festival se održao u prekrasnom filmskom gradu Dubrovniku  od 19. do 22. listopada 2023.godine. Film su snimili učenici David Horvat, Fran Horvat, Ana Martan, Vili Markač i Marta Škvorc, mentorice su Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar.

Marta Škvorc zajedno s ravnateljicom škole Željkom Štampar Zamuda i učiteljicom Nikolinom Hampamer predstavljala je film i posjetila jedan od naših najljepših gradova. Na projekcijama se prikazalo 59 filmova, a one najbolje odabirao je žiri u sastavu: Martina Meštrović, diplomirana kiparica, scenografkinja i animatorica te dvojica redatelja Neven Hitrec i Stefano Cipani. Organizatori festivala omogućili su sudionicima besplatan posjet gradskim zidinama, muzejima i uživanje u samoj staroj jezgri Grada.

Marta Škvorc

Klikom na sliku otvara se galerije fotografija