Radionica o svemiru

Autor: Sanja Posavec, 11. 10. 2023.

Radionica o svemiru

Od 4. do 10. listopada obilježava se Svjetski tjedan svemira. U povodu toga u četvrtak 5. listopada u 8. c razredu na satu Geografije održana je radionica o svemiru.

Radionicu su vodile učiteljica Geografije Ana Jambrović i knjižničarka Patricija Husajina. Učenici su istraživali o galaksijama, manjim nebeskim tijelima, kozmonautici i svemirskom poduzetništvu. Najbitnije što su naučili jest kako pretraživati relevantne informacije u knjigama i enciklopedijama i koje internetske stranice koristiti kao pouzdane izvore.

Učenici su se zabavili učenjem novih informacija i istraživanjem svemira. (Franka Vidović)

Više fotografija pogledajte na našoj Facebook stranici.