World Cleanup Day 2023

Autor: Patricija Husajina, 2. 10. 2023.

World Cleanup Day 2023.

„Jedan dan. Jedan planet. Jedan cilj.“ Naša se škola i ove godine uključila u veliku civilnu akciju čišćenja okoliša World Cleanup Day. Akcija se diljem svijeta provodila 16. rujna, a mi smo je proveli 19. rujna 2023. godine. Učenici 4. e razreda PŠ Držimurec – Strelec su s učiteljicom Valentinom Gregorinčić Sečan počistili prostor dječjeg igrališta ispred Centra igre u Držimurcu. Polaznici izvannastavne aktivnosti Održivi razvoj su s učiteljicom Oliverom Šercer-Žokalj čistili školsko dvorište i Poučnu stazu Vrba. Drago nam je da smo bili mali dio velikog „zelenog vala“.

Klikom na link otvara se galerija fotografija.
(Olivera Šercer-Žokalj)