PRVI DAN ŠKOLE

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 5. 9. 2023.

POČELA JE ŠKOLA

Prvi dan u Osnovnoj školi Tomaša Goričanca započeo je svečano, ali i razigrano i veselo. Program za doček prvašića pripremili su sadašnji učenici petih razreda i razrednice prvih razreda Slavica Švec, Jasminka Drabić i učitelj Hrvoje Krištofić. Učenike i roditelje pozdravila je ravnateljica škole Željka Štampar Zamuda, koja ih je ukratko upoznala i s najvažnijim informacijama na početku školske godine.

Učenicima i roditeljima obratio se i načelnik Općine Mala Subotica Valentino Škvorc. Općina je ove godine osigurala bilježnice za sve učenike škole, a za prvašiće je pripremila i edukativne slikovnice. VZO Male Subotice pripremio je rasporede sati koji su se našli na školskim klupama u prvom razredu.

Ne zna se tko je bio uzbuđeniji i ponosniji, roditelji ili učenici. Dragim prvašićima želimo brzu prilagodbu i nezaboravnu školsku godinu. Više fotografija pogledajte na našoj Facebook stranici.