2. Pozoj mini rukometni turnir

Autor: Patricija Husajina, 21. 6. 2023.

2. Pozoj mini rukometni turnir

Učenici naše škole koji su uključeni u program „Mini rukomet u osnovnim školama” sudjelovali su na 2. Pozoj mini rukometnom turniru koji se održao u subotu 17. lipnja u dvorani Graditeljske škole Čakovec. Na turniru je sudjelovalo 23 učenika iz naše škole pod stručnim nadzorom voditeljica programa profesorica kineziologije Dore Puklek i Branke Branilović Brnadić. Turnir se održao u organizaciji Rukometnog saveza Međimurja.

Rukometni savez Međimurja u suradnji s DŠR-om „Sportska subota“ i uz podršku Međimurskog školskog sportskog saveza provodi program kojim se rukomet još više želi približiti mladima. Projekt je jedinstven na području Međimurske županije, a uključeni su djevojčice i dječaci od 1. do 4. razreda osnovnih škola te se provodi uz podršku školskog sportskog saveza i besplatan je za sve korisnike.

Učenici Natanael Hržić, Noa Hržić i Lana Hržić, polaznici 2. razreda, istaknuli su se svojom predanošću i dosljednošću na treninzima mini rukometa kroz cijelu školsku godinu te su zasluženo osvojili pohvale. Izborili su se za ove pohvale zahvaljujući svom redovitom prisustvu na treninzima. Pohvale koje su primili za najviše dolazaka na treningu kroz cijelu školsku godinu su uokvirene kao slike kako bi se trajno zabilježio njihov uspjeh i podsjetilo ih na vrijednost, dosljednosti i predanosti.

Ovaj turnir još je jedan korak u približavanju rukometa mladim generacijama, potvrđuje važnost podržavanja sportskih aktivnosti među mladima te izgradnju zdravih navika i vrijednosti kroz rukomet.
(Dora Puklek)

Klikom na sliku otvara se galerija fotografija